BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 3.02.2019 16:48

Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy w planach inwestycyjnych miasta znajduje się wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Wyspiańskiego. Jego stan w niektórych miejscach jest bardzo zły. Pozdrawiam.

 

W planach inwestycyjnych miasta na 2019 rok nie jest ujęta wymiana nawierzchni chodników na ul. Wyspiańskiego. Nawierzchnia chodników  przy tej ulicy, choć wykonana z płytek chodnikowych 50 x 50 cm,  w przeważającej części znajduje się w dobrym stanie technicznym. W sprzyjających warunkach atmosferycznych zostanie dokonany przegląd chodników i w miejscach tego wymagających zostanie wykonana wymiana nawierzchni (zostaną wbudowane płytki 50m x 50 cm w dobrym stanie technicznym) w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Z poważaniem
Leszek Gdula
Kierownik Referatu Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji

 

 

 

Data publikacji: 05-02-2019 08:54
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane