BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Montaż fotowoltaiki w ramach OZE – spotkanie informacyjne

Burmistrz Leżajska zaprasza na spotkanie informacyjne osoby, które są uczestnikami projektu pn. „Montaż i instalacja odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk” w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.  Celem spotkania jest omówienie kwestii formalnych, technicznych i prawnych, w tym wysokości i zasad wnoszenia wkładu własnego, podpisywania umów, specyfikacji technicznej i warunków montażu instalacji. Spotkanie z udziałem władz miasta, przedstawicielami wykonawców instalacji, inspektorem nadzoru oraz koordynatorem projektu odbędzie się 4 lutego 2019 r. o godz. 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku (sala widowiskowa).

Spotkanie ma charakter zamknięty (zapraszamy wyłącznie osoby będące stronami umów na montaż instalacji fotowoltaicznych i/lub pomp ciepła) a obecność na nim obowiązkowa. W związku z powyższym prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez odesłanie smsa zwrotnego na numer 516 077 020. W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 17 242-73-33 wew. 140.

Data publikacji: 22-01-2019 09:29
Data modyfikacji: 22-01-2019 09:30
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane