BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Rusza montaż instalacji OZE

Z przyjemnością informujemy, że realizacja projektu parasolowego na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii nabrała praktycznego wymiaru. Jeden z wykonawców wyłonionych w przetargu, firma Eco-Team Sp. z o.o. Sp. K. z Częstochowy, rozpoczął montaż kolektorów słonecznych u mieszkańców Leżajska. Do końca bieżącego roku na terenie Naszego Miasta planowane jest założenie i uruchomienie co najmniej 31 instalacji do ogrzewania wody energią słoneczną. Pozostałe 124 zestawy zostaną zamontowane najpóźniej do dnia 30.07.2019, jednak w praktyce nastąpi to najprawdopodobniej w I kwartale 2019 roku.

Uczestnikom projektu, którzy nie podpisali jeszcze umowy na montaż kolektorów przypominamy o konieczności zgłoszenia się w tym celu do Urzędu Miejskiego w Leżajsku (pok. 23) i dopełnienia niezbędnych formalności, bowiem termin wpłaty wkładu własnego mija 15 grudnia 2018 roku.

Jednocześnie mieszkańców Leżajska, którzy jak dotąd nie zgłosili się do projektu, a są zainteresowani montażem kolektorów słonecznych bądź kotłów na biomasę w własnym domu, zachęcamy do kontaktu z Urzędem Miejskim (pok. 23, tel. 17 242 73 33 wew. 140). W dalszym ciągu istnieje możliwość przystąpienia do projektu i zamontowania u siebie instalacji OZE za niewielką część jej wartości rynkowej.

Więcej informacji o projekcie dostępne jest na stronie internetowej Miasta Leżajsk w zakładce „Odnawialne źródła energii”.

Data publikacji: 06-12-2018 15:16
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane