Burmistrz Leżajska informuje, że miasto rozpoczęło przygotowania do budowy budynku z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż z długoletnim okresem spłaty oraz wynajem w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Wszystkich zainteresowanych prosimy do końca maja br. o kontakt z Urzędem Miejskim w Leżajsku ul. Rynek 1 pok. nr 2; tel. 17 242 73 33 wewn. 115 lub 116.

III Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 13.00  w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Leżajsku.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z I sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Podjęcie uchwały budżetowej Miasta Leżajska na 2019 rok.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Leżajsk na lata 2019-2022.
  6. Wnioski i zapytania bieżące.

Przewodniczący Rady

Jerzy Jarosz

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl ,

natomiast nagrania z sesji zamieszczane będą na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Sesje Rady.

Data publikacji: 30-11-2018 19:05