BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zaplanowana przeprowadzka

          Od przyszłego poniedziałku uczniowie (klasy I-IV) z macierzystej bazy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Leżajsku przeprowadzą się do świeżo odnowionego lewego skrzydła budynku dawnego gimnazjum. Przeprowadzi się tam łącznie 12 klas. Na dzieci czekają wyremontowane klasopracownie, duża, składająca się z trzech pomieszczeń świetlica, przestronna jadalnia, wygodne sale gimnastyczne z nowoczesnymi, odpowiednio sprężystymi podłogami. W budynku wymieniono instalacje elektryczne a we wszystkich salach instalacje sanitarne.

          Dzięki tej przeprowadzce uczniowie z całego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego będą mieli na pierwszą zmianę, ci młodsi zaś bezpośredni dostęp do basenu. Wreszcie też dzieciaki z klas I - IV zyskają do dyspozycji świetlicę z prawdziwego zdarzenia (w której będą organizowane różne zajęcia) i oddzielną, serwującą zdrową żywność, stołówkę.

 

gim1.jpeg

 

gim2.jpeg

 

gim3.jpeg

 

gim4.jpeg

 

gim5.jpeg

 

gim6.jpeg

 

gim7.jpeg

 

gim8.jpeg
 

               

Data publikacji: 19-10-2018 13:05
Data modyfikacji: 19-10-2018 13:06
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane