Rozpoczęcie przyjmowania propozycji projektów do zrealizowania w ramach Lokalnego Budżetu Obywatelskiego w 2019 roku

Od najbliższego wtorku, tj. 3 lipca 2018 r., rozpoczynamy przyjmowanie od mieszkańców Leżajska propozycji projektów do zrealizowania w ramach Lokalnego Budżetu Obywatelskiego w 2019 roku. Pula dostępnych środków, podobnie jak w roku ubiegłym, wynosi 300 000 zł, przy czym maksymalna wartość jednej inicjatywy nie może przekroczyć 100 000 zł. W ramach Lokalnego Budżetu Obywatelskiego można sfinansować wyłącznie przedsięwzięcia infrastrukturalne, polegające na budowie, modernizacji lub remoncie infrastruktury miejskiej, mieszczące się w kompetencjach urzędu miejskiego. Swoje pomysły należy opisać na formularzu dostępnym w zakładce „Budżet obywatelski”, oraz w Urzędzie Miejskim w Biurze Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta. Zgłoszenia projektów, wraz z listą poparcia minimum 25 mieszkańców Leżajska, przyjmowane będą listownie lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego do dnia 24 lipca 2018 roku. W związku z powyższym wszystkich mieszkańców Naszego Miasta serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów i czynnego udziału w realizacji tegorocznej edycji Lokalnego Budżetu Obywatelskiego. Wszelkie informacje i dokumenty dotyczące Programu znajdują się tutaj.

Data publikacji: 02-07-2018 10:29

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Miasto Leżajsk z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37 – 300 Leżajsk