Konkurs literacki - Zwykłe niezwykłe życie

Zwykłe niezwykłe życie" - konkurs literacki pod patronatem Starosty Leżajskiego

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich tych, którym nieobce są tajniki słowa pisanego, lubią nowa wyzwania, posiadają zmysł reporterski, są dobrymi obserwatorami, chcieliby podzielić się z szerszym gronem odbiorców ciekawymi opowieściami o wydarzeniach i ludziach związanych z powiatem leżajskim lub pasjonują się historią swojej małej ojczyzny.

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych i uczniów szkół ponadpodstawowych, mieszkających lub uczących się na terenie powiatu leżajskiego. Aby wziąć w nim udział należy do 20 listopada przesłać (lub doręczyć osobiście) autorski reportaż, esej lub wywiad z wybraną przez siebie osobą. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (regulamin zgodny z Uchwałą nr 33/78/2017 Zarządu Powiatu Leżajskiego), który można pobrać poniżej.

Do pobrania: REGULAMIN

Do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIOWA

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.*

UWAGA: OCENIE KOMISJI KONKURSOWEJ BĘDĄ PODLEGAĆ WYŁĄCZNIE TEKSTY SPEŁNIAJĄCE WYMOGI REGULAMINU.

Wszelkich informacji o konkursie udziela Wydział Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Leżajsku, pok. 201B, pok. 204, tel. 17 2404572, 17 2404570 (osoba do kontaktu: Natalia Nowicka)

*Nagroda zostanie pomniejszona o podatek od osób fizycznych.

Plakat_3.jpeg

Data publikacji: 13-10-2017 08:49

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Miasto Leżajsk z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37 – 300 Leżajsk