Oświadczenie na przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe użytkownika, przekazane dobrowolnie przez użytkownika aplikacji będą przetwarzane tylko i wyłącznie po zaznajomieniu się z poniższym oświadczeniem o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W ZBIORZE

UŻYTKOWNICY APLIKACJI”

1.  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest Miasto Leżajsk ul. Rynek 1 37-300 Leżajsk, NIP: 816-16-73-010, REGON: 690581703, a Procesorem G. Przewłocki, G. Zieleźny, S. Milewski, M. Chudy netkoncept.com spółka jawna działalność wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000325599, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Partyzanckiej 5A, 45-801 Opole, NIP: 7542770413, REGON: 532450984, adres poczty elektronicznej (e-mail): bok@netkoncept.com, zwany dalej "Procesorem" i będący jednocześnie Usługodawcą.

2. Dane osobowe zamieszczone w zbiorze „Użytkownicy aplikacji” są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

3. Dane osobowe zawarte w zborze „Użytkownicy aplikacji” nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

4. Osobie, której dane znajdują się w zbiorze „Użytkownicy aplikacji” przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Aby uzyskać takie informacje należy zwrócić się z prośbą udostępnienie danych na adres e-mail:

5. Podanie danych takich jak adres email, telefon są dobrowolne i użytkownik musi je podać tylko w celu realizacji zgłoszenia.

OŚWIADCZENIE

1. Niniejszym oświadczam, że zapoznałem (-am) się z treścią informacji zamieszczonej w pkt. 1, w tym z informacją o celu przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adres email, telefon adres IP w celu realizacji usług dostępnych w Aplikacji.

3. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Data publikacji: 12-09-2017 12:16

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Miasto Leżajsk z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37 – 300 Leżajsk