Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Leżajsku w dniu 8 stycznia 2016 r.

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 8 stycznia 2016 r. (piątek) o godz. 15.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XV (nadzwyczajna ) sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Szkoły Podstawowej nr 1”.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Przedszkola Miejskiego nr 3”.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Leżajska na 2016 rok.
5. Zamknięcie obrad.