Dodatkowy nabór na listę rezerwową

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość przystąpienia do projektu realizowanego przez Miasto Leżajsk przy udziale środków finansowych Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III Czysta Energia,  Działanie 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Do tej pory zainteresowanie wyraziło 294 właścicieli nieruchomości z terenu Leżajska.

Projekt polegał będzie na budowie różnego rodzaju instalacji OZE, w tym w szczególności instalacji kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i kotłów na biomasę, a także pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych zlokalizowanych na budynkach mieszkalnych położonych na terenie Leżajska. Przewidywane dofinansowanie wyniesie do 85% kosztów kwalifikowanych.

Zainteresowani powinni wypełnić deklarację udziału w projekcie, oświadczenie – kryteria rekrutacji oraz ankietę, na podstawie której dobrana zostanie instalacja OZE. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego, w nieprzekraczalnym terminie do 16.01.2017 r. (osobiście lub pocztą - decyduje data wpływu do Urzędu).

PDFAnkieta doboru.PDF
PDFDeklaracja OZE.pdf