Nabór wniosków na projekty w zakresie działania 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

Zarząd Województwa Podkarpackiego planuje w czwartym kwartale bieżącego roku ogłosić nabór wniosków na projekty w zakresie działania 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

W ich ramach przewiduje się instalowanie różnorodnych urządzeń OZE między innymi paneli fotowoltaicznych (baterie słoneczne), kolektorów słonecznych, kotłów gazowych, kotłów na biomasę, pomp ciepła. Mieszkańcy Leżajska zainteresowani instalacjami OZE mogą składać wstępne i niezobowiązujące deklaracje w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Leżajsku w terminie do 31 sierpnia 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz deklaracji znajdują się poniżej.

DOCXDeklaracja OZE.docx
PDFInformacje - OZE.pdf

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Miasto Leżajsk z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37 – 300 Leżajsk